top of page

PROČ MY?

V přírodě se rozložíme stejně rychle jako banánová slupka! 

Peněženka z papíru?

Ano! Peněženka vyrobená z obyčejného papíru. Tedy, ne tak obyčejného. Jde o přírodní biologicky rozložitelný papír, který je velmi odolný vůči roztržení nebo protržení. Jelikož může být vyroben z mnoha druhů stromů, jako je například borovice, bambus a dub, šetří náklady na materiál. Uchová si tedy přirozenou barvu a není tedy potřeba žádného přebytečného bělení, kterým by se do životního prostředí dostali škodlivé chemikálie. Navíc se vyrábí se ve většině případů vyrábí z poškozených stromů, které nelze použít ve výrobních procesech jiných oblastí průmyslu. A pokud i tak máte rádi vzhled kožené peněženky, kraftový papír má svým vzhledem ke kůži blízko. Takže si stačí vybrat, který potisk vám sedí nejvíc. 

A když se už nedá použít?

Na kompost s ní!

Zerowaste.

Když vaše peněženka doslouží, tak ji klidně hoďte na kompost. Kraftový papír se rozloží 2x rychleji, než pomerančová slupka. Tedy za zhruba 5-6 měsíců. 

Máme nejtenčí a nejlehčí peněženku na celosvětovém trhu!

Žádný podvod!

Opravdu! Jako jediní na celém světě prodáváme peněženky, které váží pouhých 10 gramů! A to není všechno. Máme i ty nejtenčí peněženky. Šířka naší peněženky jsou pouhé 2 milimetry. A to pouze v tom nejširším místě. V tom nejužším je to pouhý 1 milimetr! 

A když máte moc bonusových karet?

Postačí aplikace v mobilu

Už žádné nošení karet v peněžence!

I na bonusy jsme mysleli. Stačí si všechny nahrát do mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout v Appstoru nebo v aplikaci Google Play. 

Takže...už máte zvolený design vaší papírové peněženky?

bottom of page